O nas

WyjazdyRowerowe.pl jest to wyszukiwarka wycieczek rowerowych. Serwis powstał w celu przedstawienia Państwu ofert wyjazdów rowerowych, organizowanych przez polskie biura podróży specjalizujące się w tej branży. Imprezy rowerowe w ostatnich latach stały się bardzo popularną formą aktywnego spędzania czasu wolnego, jako specyficzny rodzaj aktywności pozwalający poznawać i zwiedzać świat. Zamiarem serwisu jest przedstawienie Państwu kierunki i miejsca warte zobaczenia.

Na naszej stronie znajdziecie:

  • ofertę większości wycieczek rowerowych organizowanych w Europie i na Świecie,
  • szczegółowe informacje na temat wyjazdów takie jak: opis, program, warunki oraz zdjęcia i filmy z danej wycieczki/kraju,
  • czytelny i przejrzysty podział na kategorie pozwalający w szybki i łatwy sposób  porównać oferty różnych biur podróży,
  • wyszukiwarkę wyjazdów ułatwiającą znalezienie wycieczki w interesujące nas miejsce w odpowiednim terminie i cenie jak również na odpowiednim poziome trudności.

Dzięki nam w szybki i łatwy sposób zarezerwują Państwo swoją wybraną wycieczkę rowerową, poprzez natychmiastową rezerwację miejsca oraz jego potwierdzenie, bez zbędnego czekania.