Gran Canaria szosowo

Kategoria
Wyżywienie
własne
Trudność
średnia
Transport
samolot
Zakwaterowanie
pensjonaty / hotele

Wycieczka chwilowo niedostępna.

Szczegóły wyjazdu Gran Canaria szosowo

O wyprawie

GRAN CANARIA | Wyjazd KOLARSKI !

Wyspy Kanaryjskie od lat przyciągają kolarzy z całej Europy i nie tylko. My naszą przygodę z Kanarami zaczęliśmy parę lat temu od Gran Canarii i właśnie na nią chcemy Was zabrać. W ciągu tygodnia spędzonego na wyspie pokażemy Wam jej najbardziej atrakcyjne zakątki i najpiękniejsze drogi. 

W środku jesieni i zimy będziecie mogli zaznać wysokich temperatur i w spokoju, na pięknych, bezpiecznych i często pustych drogach odpocząć od szarej rzeczywistości nabijając prawdopodobnie jedne z najlepszych kilometrów w Waszym życiu. Zmierzymy się z ponad czterdziestokilometrowym podjazdem na Pico de Las Nieves- najwyższy szczyt wyspy.

Zaliczymy obłędną drogę GC-200 poprowadzoną po najwyższych klifach wyspy, 600 m nad oceanem. Pojedziemy urzekającą drogą Serenity w okolicach Mogan, będącą ucieleśnieniem pragnień każdego kolarza, a także sprawdzimy jak bardzo zapieką nas nogi na słynnej Valley of The Tears. Po zjeździe z gór będzie można zaznać kąpieli w Oceanie Atlantyckim.

Miejsce zakwaterowania to wygodne, w pełni wyposażone apartamenty na południu wyspy w znanym kurorcie Maspalomas/Playa de Ingles. Niedaleko znajdują się słynne wydmy, a południowe wybrzeże słynie z piaszczystych plaż i niezwykle mocno opalającego Słońca.

W trakcie pobytu cały czas do dyspozycji pozostaje komfortowy 9 miejscowy van gwarantujący wygodne transfery. Gwarantujemy też propozycje tras na każdy dzień, dobranych w taki sposób, aby zaliczyć najciekawsze miejsca na wyspie.

Pamiętaj - podróżując z nami stajesz się częścią wyjątkowej, kolarskiej przygody. Wszystkie wyjazdy organizujemy w pełni legalnie, w oparciu o koncesję na świadczenie usług turystycznych, z zabezpieczeniem Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Jeśli szukasz kolarskiego raju, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Program

Program:

Dzień 1:

Maspalomas, Sardina, GC-65, San Bartolome de Tirajana, Maspalomas (ok. 70 km, 1400 m)

Dzień 2:

SBdT, Roque Nublo, Mirador de Degollada, Mirador de Pinas de Gaidar, Artenara, SBdT (ok 100 km, 2400 m)

Dzień 3:

Maspalomas, Fataga, Ayacata, Pico de Las Nieves, Vega de San Mateo, Aguimes, Maspalomas (ok 130 km, 3100 m)

Dzień 4:

Maspalomas, Aguimes, Guayadeque, GC551, Maspalomas (ok 85 km, 1500 m)

Dzień 5:

Agaete, GC200, San Nicolas, Agaete, Los Berrazales (ok. 80 km, 2300 m)

Dzień 6:

Maspalomas, Mogan, Serenity, Soria, Puerto Rico, Maspalomas (ok 100 km, 1800 m)

Warunki

 Cena zawiera:

  • zakwaterowanie w apartamentach (czteroosobowe, układ 2+2)
  • wynajem rowerów szosowych wysokiej klasy (karbonowa rama, grupa Shimano 105 di2)
  • transfery lotniskowe
  • opiekę przewodników - pilotów
  • zaplanowane trasy na każdy dzień (+ pliki gpx)
  • ubezpieczenie KL, NNW, OC
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • niezapomniane przeżycia dzielone z pasjonatami kolarstwa
  • pakiet zdjęć z wyjazdu

Cena nie zawiera:

  • biletów lotniczych

Ciekawe artykuły

Treść oferty oraz galeria zdjęć imprezy turystycznej Gran Canaria szosowo pochodzą od biura MJPro Tour, które jest organizatorem wyjazdu. Dzięki tej wyprawie można zwiedzić i poznać kulturę, tradycję oraz krajobraz takich krajów jak: Hiszpania. Wycieczka obejmuje wyżywienie typu własne. Główna forma aktywności podczas tego wyjazdu to Szosowe, która pozwala na spędzenie wakacji w sposób aktywny. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Gwarantujemy wiele wrażeń i wspaniałą przygodę.